Hukukçu Kadro

HUKUKÇU KADRO

 

Usta Patent Hukukçu Marka ve Patent Vekilleriyle hizmet vermektedir!

Büromuzun kurucusu Av. Murat Eltutan, 1996 yılında İstanbul Hukuk Fakültesini bitirmiş ve Avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Akabinde 1998 yılında TÜRKPATENT siciline kayıt olup ülkemizin ilk Marka ve Patent vekillerinden olmuştur. Mahkemelerde ve İdari makamlarda bilirkişi ve arabulucu olarak görev almaktadır. Marka hukuku ve tescili alanında incelemeleri, makaleleri ve eserleri mevcuttur.  Türkiye’nin önde gelen Üniversiteleri, KOBİ’leri (SMEs) ve Kamu Kurumlarına Marka, Patent, Telif Danışmanlığı ve Hukuku hizmeti sunmaktadır.

Kadromuz ağırlıklı olarak hukukçulardan oluşmaktadır.

Marka, patent, tasarım, telif tescili, idari ve hukuki birçok süreçten oluşmakta olup bunların tam ve doğru bilinmesi ve yönetilmesi önem taşımaktadır.

Deneyimlerimize göre sadece TÜRKPATENT nezdindeki tescil sürecinin bilinmesi yeterli değildir, ayrıca MAHKEMELER nezdindeki uygulamaların da bilinmesi kaliteli ve doğru bir hizmet için şarttır!

Marka ve Patent Danışmanının, müvekkillerine sadece TÜRKPATENT tescil sürecini dikkate alarak hizmet vermesi halinde eksiklilerin olacağı ve ilerleyen süreçte ciddi risklerin doğacağı kanaatindeyiz. Kaliteli ve doğru bir danışmanlık için hukuki mevzuatın ve hukuk uygulamasının da bilinmesi gerekir.

“Partner, Bayi, Çözüm Ortağı, Pazarlamacı” olarak ifade edilen çalışma yapmamaktayız! 

Kaliteli Hizmet Anlayışı kapsamında “müvekkillerle doğrudan temas sağlamaktayız”.

Bizimle çalışanları “Kazanç Elde Edilecek Müşteri Olarak Değil, Hakları Korunacak Müvekkil Olarak Görüyoruz!”