Hızlı İşlem

HIZLI İŞLEM

 

2 saat içinde Marka Başvuru garantisi veriyoruz!

Başvurular, tarih, saat, dakika dikkate alınarak korunurlar. Aynı ya da benzer iki marka başvurusundan, başvurusu önce yapılan marka diğer marka için ret sebebidir.

1998 yılından bu yana “aynı ya da benzer markaların çok yakın tarihlerde hatta aynı gün içinde farklı kişi/firmalarca başvurularının yapıldığı” gözlemledik.

Günümüz ticari dünyasında markalar, işletme varlıkları içinde %70 oranında değer taşımaktadır.

Maddi ve manevi olarak büyük uğraşlarla belirli bir noktaya getirdiğiniz markanızı başvurunuzun geç yapılması nedeniyle kaybetmeyin.

İşin Usta’sı olarak markanızın sizin için taşıdığı önemi bilmekteyiz, “sizin olanın sizde kalması için hız, güven, kalite” anlayışıyla marka başvurularını 2 saat içinde online olarak gerçekleştirmekteyiz.

Patent, Faydalı Model, Tasarım, Telif işlemlerini de “gizlilik ilkesini dikkate alarak en doğru ve en hızlı bir şekilde tamamlayarak gerçekleştirmekteyiz”

Başvurunun akabinde devam eden tescil süreci boyunca da tüm gelişmeleri müvekkillerimize aynı gün içinde bildirip, yapılması gereken tüm işlemleri en doğru ve en hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.