İstanbul Marka Patent Tescil

ELTUTAN HUKUK & PATENT BÜROSU, 1998 yılında kurulmuş olup uzmanlık konusu olarak “Marka, Patent, Tasarım, Telif Tescili ve Danışmanlığı” alanlarında Butik hizmet vermektedir.

Büromuz, öncelikle koruyucu danışmanlık hizmeti sağlamaktadır, ihtilaf ve sorunları daha doğmadan tespit ederek önlemeyi amaçlamaktadır.

Büromuz, TÜRKPATENT nezdinde 10.000’in üstünde tescil işlemi gerçekleştirerek iyi bir tecrübeye sahip olmuştur.

Yurtiçi ve yurtdışından binlerce müvekkilin marka ve patent işlemlerini gerçekleştirmiştir.

Müvekkillerimiz arasında başta İstanbul, İzmir, Ankara olmak üzere ülkemizin her ili hatta ilçesinden saygın firmalar yer almaktadır.

 

Avukat Murat Eltutan;

1996 yılında İstanbul Hukuk Fakültesini bitirmiş ve staj sonrası İstanbul Barosu’na kayıt olarak Avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Akabinde 1998 yılında TÜRKPATENT nezdinde marka ve patent vekilli olmuştur. Mahkemelerde ve İdari makamlarda bilirkişi ve arabulucu olarak görev almaktadır. Türkiye’nin önde gelen Üniversiteleri, KOBİ’leri (SMEs) ve Kamu Kurumlarına Marka, Patent, Telif Danışmanlığı ve Hukuku hizmeti sunmaktadır.

 

Ekibimizde çalışan Personel, sürekli olarak mesleki eğitime tabi olup Marka, Patent, Tasarım, Copyright alanlarında uzmanlaşmışlardır.

Tescil ve Danışmanlık faaliyetlerini “Eltutan Fikri Mülkiyet Hizmetleri Ltd. Şti.” bünyesinde sürdürmekteyiz.

 

Hukuk ve Danışmanlık Mesleğine Bakış Açımızı;

“Hukukçu ve Danışman, her konuyla ilgilenir” genel prensibi yerine,

“Hukukçu ve Danışman, her konuyla ilgilenir fakat belli alanlarda uzmanlaşmalıdır” şeklinde konumlandırılıp Marka, Patent, Tasarım, Telif danışmanlığı ve hukuku alanında uzmanlaştık.

Marka, Patent, Tasarım, Telif danışmanlığı ve hukuku alanında uzmanlığımızla, Sektörün “en iyisi” olmak için çalışmaktayız…

Marka, Patent ve Tasarım tescili hakkında daha detaylı bilgi edinmek için arayınız … (212) 272 2800 --- (541) 272 2800

 

Adres ve İletişim Bilgileri: Şair Sabri Sk. No:14/2 Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul

www.eltutanpatent.com