Gaziantep marka patent tescil

GAZİANTEPLİ müvekkillerimizin marka, unvan, buluş ve fikirlerine tam ve doğru bir hukuksal koruma sağlamak için 1997 yılından bu yana çalışmaktayız.  Bu süreçte yüzlerce Antep markasını tescil ettirdik.

Marka Tescil; Marka üzerinde mülkiyet hakkının kazanılmasıdır. Markanızın mülkiyetini almak için markanızı mutlaka tescil ettiriniz!

Slogan Tescil; Günümüzde sloganlar da en az marka kadar dikkat çekici olup önem arz etmektedir. Özgün sloganlarınızı tescil ettirerek koruyabilirsiniz.

Tasarım Tescil; Tüketiciler bir ürünü seçerken marka, kalite ve fiyattın yanında ayrıca ürünün dış görünüme de dikkat etmektedirler. Fark yaratan, estetik, özgün, maddi getirisi yüksek tasarımların korunması ve mülkiyet hakkı için tescil edilmesi gerekir.

Patent ve Faydalı Model Tescil; Araştırma geliştirme faaliyetleriniz sırasında bulduğunuz yenilikleri, Patent ve Faydalı Model tescili ile koruma altına alarak kendinize rakipsiz bir pazar oluşturabilirsiniz.

TÜRKPATENT Kararlarına İtiraz ve Dava; Marka – Patent başvuruları hakkında nihai karar mercii olan TürkPatent’in ret, kısmen ret kararlarına karşı kurum nezdinde süresi içinde itiraz yapmak ve son nihai karara karşı dava açma imkanı vardır. Firmamız Hukukçu Kadrosuyla söz konu itiraz ve dava süreçlerini takip etmektedir…   

 

Firmamız sadece bir yöre ve bölge çapında değil, tüm yurt çapına yayılmış müvekkillerine marka ve patent tescili ile hukuku alanında hizmet vermektedir.

Bizimle çalışmayı tercih eden tüm Gaziantepli müvekkillerimize teşekkür ederiz …

 

USTA PATENT- (0541) 2722800     

 “Her işin Bir Usta’sı Vardır”

 

 

 

 

Gaziantep hakkında faydalı linkler: Gaziantep Valiliği  -  Gaziantep Belediyesi  -  Gaziantep Ticaret Odası  -  Gaziantep Üniversitesi